Na zamówienie

Może się zdarzyć, że po przejrzeniu naszej pełnej oferty okaże się, że do gustu przypadł Ci kształt jednego taboretu, ale dekor bardziej odpowiada Ci z innego. Do Twojego wnętrza pasuje inny kolor, spodobało Ci się inne obicie. U nas masz możliwość w pełni rozwinąć skrzydła. Powiedz, które krzesło, jaki kolor, który motyw, jaka tkanina. My zrobimy dla Ciebie siedzisko według Twojego projektu. Pokazujemy Ci możliwości, propozycje, pomysły, a Ty sam zdecyduj, czy odpowiadają Ci one czy będą stanowić jedynie inspirację do własnego projektu.

Ponieważ wszystko tworzymy ręcznie, na Twoje zamówienie, musisz przyjąć, że czas realizacji nie będzie krótszy, niż 2 tygodnie. Ustalamy go indywidualnie w zależności od ilości i rodzaju siedziska, które wybierzesz czy skomponujesz. Możesz zawsze, przed złożeniem zamówienia zapytać nas o szacowany termin realizacji. Oczywiście zadbamy, abyś był dokładnie i na bieżąco informowany o tym na jakim etapie znajduje się Twoje zamówienie.

Wybieram gotowy projekt - formularz zamówienia

Chcę stworzyć własne siedzisko - kreator

Jeżeli uznasz, że produkt zakupiony w naszym Siedzisku wymaga odświeżenia, renowacji czy po prostu naprawy, napisz do nas. Ustalimy w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Jeśli w związku z użytkowaniem potrzebne są kosmetyczne, niewielkie zmiany dające Twojemu siedzisku drugie życie, to pamiętaj. Drugie życie dajemy gratis. Zapłacisz jedynie za transport 😊