O nas

Siedzisko to firma, która narodziła się w tramwaju linii 22 w Krakowie. Powstała, by dać upust artystyczno - kreatywnym ciągotom jej pomysłodawcy, ale przede wszystkim, by dać taką możliwość jej klientom.

Pomysł jest bowiem taki, że możesz skorzystać z naszych mniej lub bardziej szalonych wizji na siedzisko, albo potraktować je jako półprodukty i stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję kolorów, faktur i tkanin. Naszymi rękami. Jednym słowem masz gotowy produkt i do Ciebie tylko należy decyzja, jak będzie finalnie wyglądał.

 

Każdy nasz taboret wykonany jest ręcznie. Od początku do końca. No dobrze, nie podejmujemy się może prac w stolarni, robią to za nas specjaliści w tej dziedzinie, ale na podstawie naszych pomysłów, z najwyższej jakości drewna jesionowego. Za to cała reszta to już nasza robota. Szlifowanie, malowanie, szydełkowanie, obijanie, wykańczanie. Dlatego każdy produkt jest jedyny i niepowtarzalny. Możemy oczywiście wykonać dla Ciebie kilka takich samych taboretów, musisz jednak pamiętać, że mogą i najpewniej będą różnić się od siebie detalami, ponieważ są one malowane ręcznie, bez szablonów.

Zostaje nam już tylko zaprosić Cię do naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziesz gotowe siedziska lub pomysły i inspiracje dla tworzenia swoich.